Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ady Endre művészet gimnázium...

Ady Endre művészet gimnázium (Zalaegerszeg) vélemény? Nehéz oda bekerülni? Csak a nagyon jó rajzosok mehetnek oda (a rajz szakra szeretnék menni azért pont a rajzot írtam)? Sürgősen kéne!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. nov. 11. 16:55
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én röpke három évig Adys voltam, bár én hét évesen felvételiztem oda, nem nyolcadikban, de azért elmondom: művészetileg egy nagyon jó suli, imádtam meg minden, én is rajzos voltam, mivel a másik két szakra esélyem sem volt. Elég sok osztálytársam van, akik közben nem költöztek el, meg ilyenek, tőlük csak jókat hallok. A nyolcadikos felvételiről nem sokat tudok mondani, de nekünk elsőben két rajzot kellett helyben elkészítenünk, és azt leadnunk. Szerintem egyáltalán nem nehéz oda bekerülni, hangulat az nagyon van, én nagyon szerettem, és nem is annyira erős, de azért nagyon jó. :D Ja, és ha bekerülsz, akkor az elsőn ne dobjátok ki a ablakot, mert ott vannak a legrosszabb felügyelő tanárok. Igen, mi dobtuk ki öt éve :DD

Ha úgy kb másra is kíváncsi vagy dobj meg egy priváttal, pár dolgot talán tudok mesélni, plusz ha mész a nyílt napra ott sok mindent elmondanak (én is megyek, pedig nem jelölöm, csak csekkolom a volt osztályom :D)

2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Juuj köszi:) ooo okay köszi az infót ha véletlen bekerülök akkor figyelek:D csak félek h a rajztudásommal nagyon kevés lennék oda de mindegy majd eldől:D juuj köszönöm szépen:)
2014. nov. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!