Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik végzettséggel van...

Melyik végzettséggel van nagyobb esély vezető pozícióba kerülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Programozó (proginfo vagy mérnökinfo) vs mérnök (gépész/villamos). Melyikkel van nagyobb esély arra, hogy az ember mondjuk 5-6 év tapasztalattal a háta mögött középvezető esetleg felső(bb) vezető legyen? Mérnököket ismerek akik multiknál, nagyobb cégeknél vezető beosztásba kerültek, Pesten vagy vidéken. Programozókat nem ismerek. Vezető beosztás alatt azt értem amikor már nem feltétlen azt csinálja az ember ami eredetileg a szakmája (nem fejleszt napi 8 órába, nem rajzol stb.) hanem a szaktudása segítségével irányítja ezeket az embereket. Nem ez a legfőbb dolog ami alapján eldöntöm merre menjek, de a karrier lehetősége nem elhanyagolható.

2015. aug. 17. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brain Storming ***** válasza:
Jogi és közgazdasági.
2015. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A programozói mellé akkor ha leteszek egy közgázt akkor van esély?

4,5 éve vagyok a szakmában.

2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mernokot mondanam de csak azert mert egy baratnom apukaja mernokkent kezdte es ma vezerigazgato. Persze ugyanez programozoi vegzettseggel is megtortenhet csak pont olyat nem ismerek
2015. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!