Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kaposvári Egyetem Művészeti...

A Kaposvári Egyetem Művészeti Karára (Fotográfusképző) mennyi a ponthatár? Vagy ott csak alkalmassági vizsgák lesznek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
munkanélküli képző... én szóltam
2015. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bármit csinál manapság az ember, keményen kell dolgoznia, hogy legyen munkája. Akkor már olyanért melózzak amit szeretek.
2015. aug. 19. 01:06
 3/13 anonim ***** válasza:
hát nem... olyannal lehet elhelyezkedni amire van piaci igény, és azok jellemzően nem a mosolygós szakok
2015. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tehát inkább mennyek el nulla tehetséggel szívsebésznek, mert arra van igény? ..

De csak, hogy megnyugtassalak: nem csak fotózással akarok foglalkozni. Ez lenne a fő szakmám, de tudom, hogy ha csak egy mezei fotós leszek, akkor abból alig lehet megélni. Persze arra törekszek, hogy ne csak egy "mezei fotós" legyek..:)

2015. aug. 19. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi magáról egy DSLR géppel, hogy nem átlagos fotós, azt de. Ha jó fotós lennél már most lenne olyan publikációd.


A szakmákban meg az a szép, hogy neked nem kell személyesen tehetségesnek lenned, csupán a tudomány eddigi eredményeit elsajátítanod. De hát legyünk őszinték, téged egyébként sem fenyegetett soha az orvosi. Pedig egyébként szerintem bejutni sem nagy dolog, nem kitétel ugyanis, hogy elsőre be kell jutni.

2015. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na kezdjük ott hogy semmit nem tudsz rólam, így honnan veszed a bátorságot, hogy leszólj? :D Értem én, hogy unalmas az életed és nincs jobb dolgod mint azokat piszkálni akiknek vannak álmai, de ennyire azért nem kéne unatkozni...

Nyertem már kisebb nagyobb fotópályázatokat és felkértek, hogy fotózzak egy brossúrába, ami közel 6 ország (Törökország, Olaszország..stb) embereihez jutott el. Sőt, emberek is szoktak felkérni fotózásra. Az iskola azért kell, hogy tökéletesítsem a tudásomat.

Nem. Nem tartom profinak magam, de tény, hogy igenis az akarok lenni évek óta és ezért teszek is valamit.


" téged egyébként sem fenyegetett soha az orvosi. " mekkora paraszt vagy amúgy.:D Kíváncsi vagyok te mivel foglalkozol...gondolom agysebész vagy..vagy nemzetközi hírű szívsebész?

Csak, hogy tudd: először orvosira készültem, (még ha nem is szívsebésznek) és mindig jól tanultam így lett is volna esélyem, de eldöntöttem, hogy nem az akarok lenni, mert nem az a munka az amit én csinálni akarok. Miért mentsek meg olyan bunkó embereket, mint te?

Szóval leszólhatsz, piszkálódhatsz, áskálódhatsz, de remélem azzal tisztában vagy, hogy a profi -jól kereső- fotósok is egy sima DSLR-rel kezdték és ők is csak álmodoztak, hogy egyszer profik lesznek. És ők se egy kiállítással kezdték meg a pályafutásukat.


De tudod mit? Kezdheted a szidásomat, fújjolj, mondd, hogy semmire se fogom vinni és a többi. Nem érdekel.:D Lehet, hogy Magyarországon nem keresik annyira a fotósokat de nem is terveztem itt maradni.:D A magyar emberekben annyi a rosszindulat, mint a világ többi részén együttvéve. Erre te vagy a legjobb példa, aki úgy mondd másról véleményt, hogy nem is ismeri.

2015. aug. 19. 14:22
 7/13 A kérdező kommentje:
De csak hogy megnyugtassam a kicsi lelkedet: választ kaptam a kérdésemre. Szóval a következő megállóm Kaposvár lesz.;)
2015. aug. 19. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
minden büfészakos ilyen lendülettel kezdi :)
2015. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a lendület már meg van egy ideje.;) De mint mondtam, nem csak fotózással fogok foglalkozni. Emellett több minden is érdekel, de csak szép sorjában.
2015. aug. 19. 15:39
 10/13 anonim válasza:

menjek! igy helyes.a mennyek azok az égiek :))

irtad,hogy mással is akarsz foglalkozni-hát akkor a helyesirás is fontos lenne-mert ez eléggé durva hiba nem egy sima "félreütés"

hidd el fontos ez is,pláne ha ekkora durva hibát vétsz.

(nem sértődni! tanulni)

2015. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!