Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez most pontosan hogy működik?

Ez most pontosan hogy működik?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék menni. Mindig is nagy vágyam volt, h diplomát szerezzek. De anno a család anyagi helyzete miatt nem volt esélyem. Most már jó ideje magamnak keresem a pénzt, így megvalósíthatom ezt az álmom.

Mivel még mikor suliban jártam, tudtam h nem fogok tudni menni egyetemre, nem tanultam jól.

Érettségim minden 3-as lett, kivétel egyet, ami 4-es. A kérdésem az lenne, hogy államilag nem támogatott levelezős szakra bárki jelentkezhet, vagy itt is van egy minimális ponrhatár, ami elérése nélkül nem lehet egyetemre jelentkezni? Tehát újra kellene érettségiznem?


Köszönöm a válaszolat! :)



2015. aug. 10. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra kell érettségizned a felvételhez szükséges tárgyakból.
2015. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát mindenképp el kell érnem a minimum ponthatárt? Azok a tantárgyak megvannak, amik szükségesek.
2015. aug. 10. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy hármasokkal megvan a minimum ponthatár, de végülis nem tart semmiből utánanézned, hogy mennyi volt a kiszemelt szakodon a pont.
2015. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként igen, el kell érni a minimumot, hiszen ha nem kellene, akkor, hogy választanák ki, hogy kiket vesznek fel, ha nincs annyi hely, ahányan jelentkeznek. Gyorsaság alapján? Vagy licitálnak a féléves díjakra? Szóval mindenhol van minimum, pont ezért.
2015. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!