Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tancsics Mihaly kollegiumrol...

Tancsics Mihaly kollegiumrol mi a velemenyetek? (Budapest )

Figyelt kérdés

Gondolok itt a szobak allapotarol,nevelok stb..

Valaszotokat elore is köszönöm :) :)



2015. aug. 20. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A szobák jók, ha fiú vagy, a nevelőid is jók lesznek, ha pedig lány, akkor acélkábel vastagságú idegekkel fogsz kikerülni onnan :D
2016. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én laktam itt egy évet.

Nos, a fiú oldalon tényleg nagyon laza a rendszer, viszont: fiúkra ugyanúgy vonatkoznak a kötelező alapprogramok meg szakkörök, amik a lehető legrosszabb időpontokban vannak, szörnyen hosszúak és unalmas a legtöbb, időrabló "programok". Médiatudatosság, környezetvédelem, ilyesmik a témák. Mindegy, nekem ezek az alapprogramok nagyon szúrták a szemem, főleg, hogy soksok hibapont járt a kihagyásukért.:D

Lányoldalon egy fegyőr-brigád van.Mindenbe belekötnek. Egyszerűen olyan komolyan veszik, óránként ellenőriznek hogy tanulsz-e délután, felkeltenek ha elalszol tanulási időben stb. Szinte a kolikönyvtárba se mehetsz el engedély nélkül. Bár ez erősen nevelőfüggő. Minden reggel szobapontozás 1-5ig.

A kaja egyébként nagyrészt jó szerintem, legalábbis a többi menzához képest.

Zuhanyzó, wc , szobaállapot jó, bár az asztalokhoz 4 helyből 2-re lehet leülni,mert rossz az elosztás,nem lehet kihúzni a székeket az ágyaktól. 4 ágyas szobák vannak, csak az ágyad a saját kis tered gyakorlatilag, nagyon picur ez 4 embernek,de ha bírjátok egymást nagyon jó. :D

Szerettem itt lakni amúgy. Közel van Aldi, Spar,Savoya Park, Allé, Móricz Zs. körtér, 1-es villamos, Bikás park(4-es metró).

Egy próbát megér, bár elvileg szigorú koli a többi középsulis kolihoz képest, de szerethető. :D

2016. máj. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!