Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Baár-Madas...

Katcasghm01 kérdése:

Mi a véleményetek a Baár-Madas gimnáziumról?

Figyelt kérdés
mennyire nehéz?milyen felvételi kell hozzá?

2015. jan. 24. 19:32
 1/4 anonim válasza:
100%
Nagyon sokat kell tanulni, nem kell túl magas írásbsli, de a szóbeli nehéz! Csak akkor menj ida ha birod hogy egész nap tanulsz! Magyarország 2.legjobb gimije! Az érettségi arány 94 százalék
2015. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jedwardlove ***** válasza:
80%
Idejárok :) És azért nem kell túlozni..Kell tanulni,de nem éjt nap alá téve tanulunk. Persze vannak olyan időszakok,amikor kevesebb idő jut az alvásra:)
2015. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
őszinte választ akarsz? na akkor én elmondom neked. Baromi nehéz suli, persze vannak napok amikor nem kell ANNYIT tanulni de komolyan majdnem minden nap irunk valamibol. CSAK akkor tedd be ide a labad ha hajnali 5 kor is bioszt karsz tanulni.. nem csak velem tortent mar meg, es hidd el vannak ennél sokkal jobb sulik ahol nem kell félholtan bemenned a suliba reggel mert nem aludtál. ennnyi. nekem k**vára elegem van legalábbis belőle. (11.-es vagyok)
2015. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes tanárok és az igazgató miatt ne menj oda!Vannak rendkívül inkorrekt és unszinpatikus tanárok.Jobban jársz ha másik suliba mész!
2016. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!