Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tegyek javító érettségit?...

Lombosfa31 kérdése:

Tegyek javító érettségit? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem!Okj-rq fogok menni,szóval nem számítanak a pontok!Viszont a töri és a matek érettségim nem hagy nyugodni!Töriböl 8pont kellett volna az 5höz,matekból pedig 7 a négyeshez!Csalódott vagyok mert úgy érzem hogy megtudtam volna csinálni,de mégsem jött össze!

Szerintetek nagy hülyeség lenne ha elmennék javítót tenni ebböl a két tantárgyból?



2015. aug. 21. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha később sem szeretnél továbbtanulni akkor szerintem csak idő és pénzpazarlás lenne elmenni. :) Elhiszem hogy az egódat bántja, hogy nem lett olyan jó mint vártad, de hidd el, soha senki nem fogja megkérdezni, hogy hányas lett.
2015. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Ha elégedetlen vagy saját magaddal, és teljesíteni akarod a saját mércédet, az nemes dolog. Persze csakugyan pénzbe kerül, ezt mérlegelni kell. De semmiképpen nem hülyeség. Vannak, akik eleve lenézik az érettségit, és csak pragmatikusan kezelik, hogy annyi pontjuk legyen, amennyivel felveszik őket. Ezt is meg lehet érteni, csak az ilyen emberektől nem fogsz neked való tanácsot kapni, mert nem a te utadat járják. Ez nem minősítés, csak más felfogás.
2015. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!