Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyogyszeresz hallgatok szerint...

Gyogyszeresz hallgatok szerintetek ez kibirhato?

Figyelt kérdés

Naponta 2-2 orat kellene ingaznom (volan,mav,bkv). Tehat osszesen kb 4 orat. Valamivel kevesebbet,de most kerekitettem, igy bele van szamolva egy picike keses,de nem sok.


Ahogy lattam reggel 8-kor kezdodnek az orak es atlag 17korul vegzodnek, neha 20. Ha 17-kor vegzek nagyjabol 18kor mar a vonaton lehetek, viszont amikor 20-kor vegzek, akkor csak masfel ora mulva jon a kovetkezo, mivel a vonat is 20-kor menne el.


Tehat egy atlagos napon fel 6-kor kelnek, 6-kor jonne a busz es kb 10perccel 8-ra lennek az egyetemen. Haza atlag este fel 8-ra ernek, kiveve penteken, amikor fel 6-ra es szerdan, amikor ejjeli fel 12-re.


Nyilvan nem jokedvembol valasztanam ezt a megoldast. Ugyhogy a menj alberletbe meg koliba resztol most kimeljetek. Inkabb arra valaszoljatok,hogy bevallalnatok e ezt, ha az lenne a kerdes, hogy elkezditek e igy a szakot vagy sem. Ugye, ha kibuknek, azert mert nem birom az utazast meg ugy minden nyugot egybe,akkor vissza kell fizetni,szoval para. A gimiben fele ennyit utaztam,mar azt is rosszul birtam. Igaz oda nem szerettem jarni, ez meg minden vagyam lenne,de a realitasok talajan szeretnek mozogni.



2015. aug. 21. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé fárasztónak hangzik.
2015. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*És így időd sincs tanulni, max a vonaton.
2015. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokáig fogod bírni
2015. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így esélytelen. Gyógyszerészetin szorgalmi időszakban is rengeteget kell tanulni , ott vannak a labor gyakorlatok , egy gyakorlatra egy normális felkészülés igénybe vesz minimum 4-5 órát simán , és nem egy ilyen gyakorlat van egy héten. Nem beszélve az elméleti tárgyakkal járó zh-król, arra is fel kell készülni valamikor. Ha ennyit utazgatsz , akkor hétközben biztos , hogy semmit nem fogsz tudni tanulni , jó-jó tudom a buszon , vonaton stb.. de az nagyon nem hatékony tanulás. Sőt olyan fáradt leszel hétvégére , hogy egész hétvégén aludni fogsz , mert hidd el 8 órás általános kémia gyakorlat , vagy kvantitatív gyakorlat iszonyatosan kimerítő tud lenni. A gyógyszerészeti önmagában is embertelen, ilyen körülményekkel meg pláne.

Valahogy még sem tudnád megoldani a kolit? Vagy anyagi okok miatt ennyire kivitelezhetetlen a dolog?

2015. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom már lassan egy éve írtad k a kérdést, de hozzáteszem, hogy sok zh (nálunk Szegeden) 7-kor van, szóval ilyenkor még korábban kellene kelned.


Végül is mi lett a vége? találtál szállást, vagy az ingázásnál maradtál?

2016. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!