Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki vegyészmérnöknek tanul...

Aki vegyészmérnöknek tanul tudna küldeni egy órarendet?

Figyelt kérdés
Néztem neten, a BME honlapján találtam tantárgyakat, de olyan furcsán van felsorolva nem nagyon igazodom el rajta.

2015. aug. 21. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vegyészmérnöknek tanultam, nemrég végeztem a BSc-vel a BME-n. Szívesen küldök neked egy órarendet, ami még az enyém volt nagyjából 5 éve, de nyilván azóta változtak dolgok.
2015. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na szóval, ez egy Neptun órarend a 2010/11-es 1. félévből:

[link]


A tanterv tudtommal gyökeresen nem változott, tehát ugyanezek a tárgyak vannak 1. félévben, de az órarend egészen biztosan nem ugyanez.


Ha belépsz a Neptunba, a tárgyfelvételnél válaszd ki a mintatanterv tárgyait, 2015/16/1 félévre, listázd, majd rendezd ajánlott félév szerint sorba a listát. Az 1. félévben ajánlott tárgyakat meg tudod nézegetni, elvileg már mindnél kell lennie órarendi adatnak is, akár az órarendtervezőbe is berakhatod, és ott egyben fogod látni. Tudtommal magát a tárgy- és kurzusfelvételt még mindig a KTH intézi 1. éveseknek, szóval azt nem mondom, hogy vedd is fel a tárgyat, de attól még nyugodtan nézelődhetsz a Neptunban.

2015. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képet! :) Nem vagyok egyetemista, csak kíváncsi vagyok milyen óráitok vannak, illetve mennyi, ezért érdekelt az órarend :)
2015. aug. 22. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, most vettek fel. :D
2015. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!