Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodás-menedzsment/keresk...

Gazdálkodás-menedzsment/kereskedelem és marketing/nemzetközi gazdálkodás (corvinus)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre fogok érettségizni és még nem vagyok biztos abban hogy melyik szakra szeretnék menni. Olyan szakot keresek ami kevésbé matekos viszont jól el lehet vele helyezkedni. Habár 5-ös vagyok matekból és még a faktot is felvettem,azért megszenvedek vele. Amiből igazán jó vagyok,azok a nyelvek. A nemzetközi gazdálkodáson ebből profitálhatnék,viszont a politika nem igazán érdekel és EU-s intézményekben sem tudom elképzelni magam. A gazdálkodás-menedzsment meg főként azoknak van,akik vezetőnek készülnek,ugye? A marketingről nem sok jót hallottam,viszont azért azt is szamításba veszem.

Azt olvastam mindenhol,hogy nincs sok különbség a szakok között,elhelyezkedésben sem. Viszont én szeretnék olyan szakot választani,ami érdekel:) ahol a nyelvtudás és a humánosabb beállítottság fontosabb.

Nagyon megköszönném ha el tudnátok látni tanácsokkal!



2015. aug. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, lenyegeben mindhárom kb ugyanaz, de ha tényleg inkabb humán beállítottságú vagy, a nemzetközi gazdálkodást tanácsolnam inkabb. Hisz az is közgadász diploma, ugy mint a masik ketto, címe oszt nem szoroz.

Esetleg még a pénzügy és számvitel, ami érdekelhet, ez sokkal inkabb foglalkozik az üzleti dolgokkal. :)

2015. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A pénzügy számviteltől kicsit tartok,mert ha jól tudom ott a legkeményebb a matek:/:)
2015. aug. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!