Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehetek börtönpszichológus?

Hogy lehetek börtönpszichológus?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,aki börtönben,javítóintézetben dolgozik pszichológusként?Jelenleg egyetemen pszichológus hallgató vagyok,már a mesterképzésen.Utána milyen szakképzésre kell menni?Tudom,hogy nem könnyű terület,és nincs olyan sok sikerélmény,de tényleg érdekel.
2015. aug. 25. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakirányon vagy a mesteren? Nekem az egyik barátnőm a klinikai mester után rögtön börtönben kezdett dolgozni, most tavasszal.
2015. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az jó :) mondjuk én iskolapszichón vagyok,mert ez is érdekelt,és akkor még nem voltam biztos a börtönben,de talán még ezután is lehet később ott dolgozni...És mik a tapasztalatai egyébként?Szereti?
2015. aug. 25. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes klinikai szakképzést végezned majd, anélkül szerintem nem igazán foglalkoztatnak börtönben. Ő nagyon szereti, pedig mi nagyon féltettük, mégiscsak egy fiatal lányról van szó :) Most már néha egyedül is hagyják, de alapvetően még nincs rajta nagy felelősség.
2015. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!