Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mesterszakot végezhetek...

Milyen mesterszakot végezhetek orosz alapszakos bölcsészdiplomával?

Figyelt kérdés

4 nyelven beszélek elég jól: német (felsőfok), orosz, angol (középfok, horvát (alapfok).


Nagyon érdekel a gazdaság és a természettudományok is. A politikán és a társadalomtudományokon kívül tulajdonképpen minden érdekel. Eddig szuperbölcsész voltam (nyelvészet, irodalom, fordítás - ezekben gondolkodtam)- azonban most már menekülnék a BTK-ról. Csalódtam, nem az én világom mégsem. Szőrszálhasogatóak, politizálnak unalmunkban, világot akarnak megváltani semmi munkával... valami konstruktívabbat szeretnék csinálni. Milyen mesterképzésre mehetnék/lenne jó mennem? Kommunikatív vagyok, rugalmas, jól szervezek, jól bánok az emberekkel, általában művelt vagyok, de egy adott szakterületbe is viszonylag "könnyen" beletanulnék (tudok tanulni, sokat, sokfélét). Segítsetek kérlek! Köszönöm!



2015. aug. 26. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hova jársz?

Most végzel v. már végeztél?

2016. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!