Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik karon éri meg a legjobb...

Melyik karon éri meg a legjobban tanulni a kereskedelem és marketinget?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül hol érdemes tanulni a ker. mark.-get? MElyik intézményben(melyiknek van nagyobb hírneve munkaválasztásnál) és melyik karon ?

Corvinus: gazdálkodástudományi kar vagy közgazdaságtudományi Kar


BGF: Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar vagy Külkereskedelmi Kar .


Továbbá érdekelne, hogyha cégnek a termékeinek a beszerzésével, vagy cégek közötti kapcsolattartással szeretnék foglalkozni, esetleg minőségbiztosítóként akkor ezt a ker.mar.-ot vagy a gazd.men-t válasszam ? Ja és nem tanulok németül, de oroszul ugyanolyan sikeres lennék nem? (Angol mellett persze, az ugye alap)



2015. júl. 1. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp erre a szakra mennél, inkább a BFG-et javaslom. De szerintem előtte légy biztos benne hogy el is tudsz helyezkedni a szakmádban, me' annak semmi értelme hogy elszórsz egy rakás pénzt meg 4-5 évet, és nem tudsz elhelyezkedni mert túltelített a szakma...
2015. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Corvinusnak van a legnagyobb híre. Tapasztalat.
2015. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
DE azt is írjátok légyszi, hogy melyik karon a jobb ? Vagy ilyen nincs hogy az egyiken jobb? Mert állítólag ugye ez a 4 kar indítja ezt a szakot.
2015. júl. 1. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazából az alapján lehetne felállítani hogy melyik egyetemről kikerültek kapnak nagyobb arányban munkát. Hogy létezik-e ilyen felmérés, nem tudom, de én azt javaslom, tájékozódj mindkettőn,vesd össze az eredményeket, és az alapján hozz döntést :)
2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Corvinus esetén tök mindegy melyik karról van szó. A munkáltatóknak már az intézmény neve is meggyőző.
2015. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Corvinus egyértelműen jobb, mint a BGF, habár ha megállsz BSc szinten, akkor majdnem mindegy. Ha viszont MSc és esetleg PhD szinten is gondolkozol, akkor egyértelmű, hogy azokat a képzéseket már a BCE-n jobb felvenni. (A BSc-ben az alapokat fogod tanulni, amit szinte mindenhol képesek jól megismertetni.)
2015. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam amúgy, hogy a BGF-en jóval gyakorlatiasabb a tanítás, és hogy ezt a munkáltatók is tudják, és ezért kapnak egyből állást az ott tanulók. Ez igaz? Ja és ha a BGF-en végezném az alapképzést, utána nehezen vagy könnyen lehet átjelentkezni a BCE mesterképzésére?
2015. júl. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!