Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE-én jó a kommunikáció...

Az ELTE-én jó a kommunikáció és médiatudomány szak?

Figyelt kérdés
Kérlek érveljetek is aszerint, hogy milyennek ismeritek.

2015. aug. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel 1 baj van. Nem fogsz vele tudni elhelyezkedni.


Ezzel elméletileg médiába lehetne elhelyezkedni de annyira nem keresnek oda embert, hogy nagyon. Ha mégis akkor meg inkább valami ismerőst nyomnak be oda, független attól, hogy milyen a végzettsége. Egy ismerősöm elvégezte (bár ő az EKF-re járt), 2 éve keres min. vele munkát.

Szóval inkább nézz utána, hogy mennyire fogsz tudni vele elhelyezkedni.

2015. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztaltad, hogy nem lehet vele elhelyezkedni, vagy esetleg tovább adod azoknak a gondolatait, akik nem elég motiváltak és lelkesek, ahhoz, hogy elérjenek valamit?
2015. aug. 31. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én odajárok, most vagyok másodéves. Nekem tetszik, jó a hangulat. A tanárok nagyobbik többsége rendes, aki nem azt természetesen nem lehet elkerülni, de ki lehet bírni. Az újságíró szakirány nekem nagyon tetszik. Rengeteg király óránk van, gyakorlati dolgok nemcsak tiszta elmélet. Mondjuk az első év az kb. csak elmélet volt.

Az elhelyezkedésről nem tudok még mit mondani, de szerintem ha kitartó vagy menni fog, ma kb. mindenennel nehéz elhelyezkedni itthon, csak az ilyen asztalos, vízvezetékszerelő és hasonlók a hiánymunkák legalábbis ahogy én látom.

Ha érdekel, én ajánlom. :)

2015. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért, nem néztem át.
2015. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. nov. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!