Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai egyetem gépészmérnök...

Óbudai egyetem gépészmérnök vagy BME esetleg győr?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a BME-n elméletibb az oktatás + nagy a szívatás. Állítólag a Bánkin ugyanolyan jó mérnököket mint a BME-n. SZE-t meg az Audi pénzeli de a színvonal milyen?

2015. aug. 28. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet Győrben, az Óbudai képzés inkább nagy vonalakban az ipari munkákra készít fel, a BME pedig igazából elég sok területtel foglalkozik, ott aztán megtalálja mindenki a magának való szakterületeket. Néha irigy is vagyok kicsit a BME-sekre, mert van egy csomó közös témájuk KOKI-vel MTA val, OE-n meg csak forgácsolástechnológiai mérésekből járműtechből meg általánosságban tetszőleges iparág gépeiről lehet csak kis túlzással dogát írni.

Persze ez csak a tudományos diákkör meg a szakdoga. Ha csak egy papírt akarsz aztán jól élni, mint üzemmérnök az Audinál pl, szerintem teljesen mindegy, hogy hol végzed el.

2015. aug. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látogass el nyíltnapokra. Az óbudain csak elvétve akad 1-2 új gép, egyébként a 30-40 éves esztergákon lehet mesterkedni. Kb minden öreg...

A KEFO leveri, de nagyon. Ott minden teljesen új...

Én Győrbe fogok járni, ugyanúgy tetszett mint a KEFO, de jobbnak tűnnek a tanárok.

2015. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
győr, több a lehetőség a környéken elhelyezkedés szempontjából, sok oldalú az oktatás, jó a légkör
2015. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokoldalú oktatás? mikor tipikus 3 szakirányos egyetem?
2015. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha neked a szakirányok száma számít, menj máshova.
2015. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!