Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire jó a Széchenyi...

Mennyire jó a Széchenyi Egyetem gépészmérnök képzése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és gépészmérnöknek szeretnék tanulni és az érdekelne hogy a Széchenyi egyetemet néztem ki magamnak és az érdekelne hogy milyen ott tanítás milyenek a tanárok milyen az iskola meg hogy milyen az iskola felszereltsége valamint hogy mennyire nehéz elvégezni bár a tanulással nem hiszem hogy nagy gond lenne mert fizika 4-5 között vagyok matek meg 3-4 van szakmai előképzetségem gépi forgácsoló CNC forgácsoló CNC programozó papírom is meg van meg egy középfokú angol meg egy alapfokú spanyol nyelvvizsgám az érdeklne hogy ezek alapján felvennének e vagy egyáltalán érdemes e ide menni ?

2015. júl. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy magyar nyelvvizsgát is beújíthatnál.
2015. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

" mert fizika 4-5 között vagyok matek meg 3-4 "


akkor ne menj gepeszmernokire mert ki fogsz bukni.

2015. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok.Magamnak nem ajánlanám, nem túl nagy kihívás.

[link]

[link]

Itt a gépész tematika, keres egy ismerőst, aki meg tudja nézni neptunban (információ/kurzus lista) mikor és hol vannak az órák és néz be rájuk.Így saját magad megtapasztalhatod, mert azért 3,5 évre elkötelezni magadat nem kevés, más tapasztalatai alapján.

2015. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az SZE-n elég kemény a gépész képzés. Könnyebb, mint a műegyetemet, de arra érdemes felkészülni, hogy lesz vele szívás rendesen.


A tanárok között vannak nagyon bunkó és beképzelt egyének is, és vannak, akik segítőkészebbek. Sok régimódi tanár van, és vannak, akik ott szívatnak, ahol tudnak.


Általában fél év csúszás szokott lenni az egyetemmel. De kemény tanulással hozható.

2022. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!