Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biologia érettségivel milyen...

Biologia érettségivel milyen főiskolát, egyetemet tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Eddig sportszervező szakot,meg rekreációs szakot néztem,ezek voltak szimpatikusak,de ugy olvastam ezekkel nagyon nehéz elhelyezkedni a késöbbiekben..alap biologus szak? Vagy mivan még?

Cél a késöbbi biztos munkahely!



2015. aug. 30. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mit választasz biológia mellé és milyen szinten érettségizel? Ez is fontos, mert szűkíti a lehetőségeket.


Ha biosz-tesi, akkor még a tanári állás jöhet szóba.

Ha biosz-fizika/matek, akkor mérnöki állás, vagy bármely természettudományi kar lehetőségei.

Ha biosz-kémia, akkor ugyanúgy természettudományi, egészségtudományi és az orvostudományi kar lehetőségei is adottak.

Ha biosz-magyar/töri/idegen nyelv, akkor lehetsz pszichológus is akár.


Biológia Bsc... biológiát tanulok és nagyon szeretem, bár alapképzéssel nem sokra menni. Sajnos itthon nincs annyi értéke, mint külföldön. Itthon is el tudsz helyezkedni vele, mert aki keres, az talál.


A biztos munkahely kérdésre senki sem tud választ adni, hiszen te még középiskolás vagy, ki tudja mi lesz 3-5 év múlva..

2015. dec. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!