Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire érdemes menni továbbtanul...

Mire érdemes menni továbbtanulni? Mit ajánlotok? Milyen szakra lenne érdemes menni? Ezekhez hasonló szak mi van még?

Figyelt kérdés

Sajnos reál tantárgyakból nem vagyok valami jó és nem is szeretem, viszont a humán tantárgyak nagyon mennek és szeretem is őket, nyelvből is nagyon jó vagyok.

Ezeken a szakokon gondolkodtam: Jogász, igazságügyi igazgatási, pszichológia.



2015. aug. 31. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogásznak ne menj. Akkora túlképzés van belőlük, hogy a döntő többség nem tud elhelyezkedni a papírjával sehol.
2015. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichó: 5 év a nagyon minimum. Ahhoz hogy egyáltalán pszichologus legyel. Erre még további képzéseket kell elvégezni. Még érdemes plusz 3-5 évvel számolni és jelentős saját költség is jön rá. Ennek tudatában amúgy jó. Sokoldalú, érdekes, de fontos nagyon a lelki stabilitás és önfejlesztés.
2015. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!