Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam nyelvvizsgám másodszo...

Euroexam nyelvvizsgám másodszorra sem sikerült. Érdemes lenne váltani? Ha igen, melyik nyelvvizsgahelyre, mi az, ami viszonylag hasonló?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány százalékokat kaptál az egyes részekre?
2015. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. aug. 24. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gyúrj rá egy kicsit jobban, ha egy teljesen újba csöppensz bele az nem biztos, hogy előny, itt már tudod mire kell figyelni stb. Esetleg keress egy magántanárt, vagy valakit aki segít, de már nem kell sok, úgyhogy szerintem maradj ennél.
2015. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ne menj máshová, hanem húzz bele, mert nem vagy messze a megfelelttől.
2015. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se váltsàl. Nagyon sok típusfeladatot oldj meg. Az a kulcsa. A szóbelire meg érdemes elôre kiválasztott párral menni, akivel elôtte tudtok gyakorolni. Menni fog az!
2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!