Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a pécsi...

Mi a véleményetek a pécsi gimikről? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Én a Januson gondolkodtam, matek szakon, mert szeretem a matekot és jó is vagyok belőle. Megéri oda menni? A bizim jó lett, egy 4-esem lett kémiából, a többi 5-ös. Felvennének? (Most leszek 8.-os)

2015. aug. 31. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A Janus jó suli, járnak oda ismerőseim, és ők kedvelik. Én is jelentkezni fogok oda matek szakra, bár elsőnek a Leőwey matek-fizikát jelölöm meg. A bizonyítványod szerintem nagyon jó (a legtöbb helyen nem is nézik a kémiát, bár ez sulifüggő), de még sokmindenen múlik hogy felvennének-e, mint a félévi, írásbeli, meg a szóbeli. De kezdésnek jó :)!
2015. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Janus nagyon jó iskola, és persze mindenkinek más a fontos, de pl. az országos ranglistát nézve Pécsen a legjobb gimi. A matek tagozat különösen jó, nagy gondot fordítanak tehetséggondozásra. Vannak ismerőseim, akik a Műegyetem elején abból építkeztek, amit a Janusban tanultak, és míg mások vért izzadtak, ők simán elvoltak, persze ez is egyén- és tehetségfüggő is.
2015. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Széchenyibe járok már 9. éve és nagyon szeretem. Most vagyok elsős gimis. Szerintem a Leőwey és a Babits a legjobb meg persze a Janus is jó, de oda nagyon sokan mennek.
2015. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Nagy Lajos
2016. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!