Melyik a legjobb okj, ha valami irodai vagy helbyen ülős munkát szeretnék végezni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és főiskolától félek, mert ha kibuknék, akkor az államnak tartoznék, azt meg nem szeretném. Tehát milyen okj-k a legjobbak ilyen téren?

2015. aug. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj a fősulitól/egyetemtől ahhoz elég nagy gyökérnek és lustának kell lenned hogy kibukj. Hosszú távon meg sokkal jobban megéri mint egy szaros kis okj. Én is 18 éves fiú vagyok.
2015. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan szakra vennének fel, amiről hallom hogy nagyon kemény (info), másra nem lenne elég pontom, legalábbis államilag támogatottra, fizetősre meg nincs pénzünk..
2015. aug. 22. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok 280 pontos állami képzés van, honnan veszed, hogy csak az info játszik?

Szerintem nézelődj felvi.hu-n.

2015. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb. 300-350 pontom lesz majd, ez kb semmi olyanra nem elég, ami érdekelne (pénzügyi dolgok, üzleti élet), informatika meg kilőve, mert első évben kibuknék, felesleges lenne oda jelentkeznem.
2015. aug. 23. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alfa kapos weboldalán rengeteg jó tanfolyam van, én már kettőt megcsináltam náluk!
2015. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!