Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem és marketing,...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Kereskedelem és marketing, Turizmus-vendéglátás vagy Gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap megyek főiskolai elbeszélgetésre és van ez a 3 szak, ami tetszik, de nem tudok köztük dönteni. Személy szerint talán a turizmus-vendéglátás a szimpatikus, mert imádok utazni és világot látni és azzal a szakmával lehet utazni eleget, viszont ott a másik 2, ami szintén nagyon tetszik. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb elvégezni?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. szept. 2. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a marketinget nem ajánlom. Gazd. men.-re járok, most kezdem a harmadik félévet. Diákmunkáknál jól jött ez a szak, majd kiderül, hogy a nagybetűs életben is bejön-e. Én mindig is ezt szerettem volna tanulni, ezért mentem erre, de sajnos az általad felsorolt szakok közül egyik sem hiányszakma. Ha a turizmus érdekel, akkor mindneképp arra menj, tanuld azt, amit szeretsz.
2015. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban egyik sem hiányszakma, nyilván azt tanuld, ami a legjobban érdekel. Ennek ellenére én személy szerint mondjuk a turizmust ajánlom a legkevésbé, a másik kettővel jóval könnyebb elhelyezkedni.
2015. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!