Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan fejezzem be a tanulmány...

Hogyan fejezzem be a tanulmányaimat munka mellett ha hamar beleunok és feladom de az iskola már kivan fizetve?

Figyelt kérdés
Mert tudom, hogy szeretném ezt csinálni csak nálam akkor vesztette ez az egész akkor az értelmét amikor bejelentették, hogy okj képzésre nem jelentkezhetek tovább hanem csak egy igazolást kapok, hogy elvégeztem a képzést. És az igazolás meg sehol sem érvényes mert csak az OKJ bizonyítványt fogadják el. És szeretnék ebben a szociális gondozói szakmában elhelyezkedni. És így nem sok életkedvvel ülök le a leckék megtanulásához vagy bemagolásához a teszt megírásához
2015. szept. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ígértek az elején? Hogy volt meghírdetve? Mi van a honlapon? Olyan nincs, hogy okj-snak hírdetik, beszedik a tandíjat és közlik, hogy amit adnak, az WC papír. Ha te nem tájékozódtál, akkor a te sarad, akár abba is hagyhatod, ha viszont ők vezettek félre, akkor fel kell őket jelenteni, szerintem a kormányhivatalban tájékozódj, hogy hol.
2015. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy ha elvégzése a képzést akkor kapok egy igazolt és utána tudok jelentkezni okjre. De egy küldtek egy emailt hogy az OKJ része megszünt. Így csak az igazolást kapom meg.
2015. szept. 3. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
OKJ-re gondolom, ettől a tanfolyamtól függetlenül jelentkezhetsz, az okj-nak nincs előfeltétele, legfeljebb az érettségi. Ha nem tetszik a tanfolyam, hagyd ott.
2015. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez a suli?
2016. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!