Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lehetséges egyetem...

Mennyire lehetséges egyetem mellett sportolni?

Figyelt kérdés
Konkrétan kondiról lenne szó, heti 3 alkalommal egyetem mellett. Mérnöki szak mellé próbálnám betenni. Sokan azt mondják, nem jut időm rá és a tanulás róvására megy majd...

2015. júl. 31. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán megoldható, és én is tervezem informatikusként. Szükség lesz a mozgásra, egyrészt az egészség, másrészt pedig a tanulás hatékonysága miatt is. Hidd el, azért nem kell éjjel-nappal tanulni, lesz elég időd lazítani és sportolni, csak nem kell mindent ZH előtti napokra hagyni, hanem fokozatosan haladni az anyaggal :)
2015. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nem gépezek, egyetem alatt szerintem maximum a tananyaghoz fogom használni, irtóra rabolja az ember idejét. Mindennap, mondjuk a péntek kivételével 1-2 órát szánnék az iskolára, olykor többet. Nem nagyon akarom elhinni, hogy ennyi ideje ne lenne az embernek. Én esetemben 1,5-2 óra lenne utazással együtt...

Mellette még a németet kezdtem el, bár szerintem napi 1 óra jut erre is. Mit gondolsz?

2015. júl. 31. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első pár héten próbáld meg te magad kitalálni, mi lenne a megfelelő időbeosztás az egyes dolgokra. Való igaz, hogy a sportolás után, és a nyelvtanulás után eléggé fáradt leszel, és az bizony már nem lenne szerencsés az egyetemi tanulmányaid alatt. Próbáld meg kitapasztalni, mennyi a tananyag az egyes tárgyakra, mikor van lazább, mikor van keményebb napod, és próbáld meg te magad kitalálni, mennyi lenne a legalkalmasabb az egyéb dolgokra.


Eleinte én is lelkesedtem a sport iránt, aztán sajnos abbahagytam. Még egyszer nem követem el ezt a hibát.

2015. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én táncolni és táncversenyekre fogok járni egyetem alatt.. az egyetem magyarorszagi, tánccsoport szlovakiai mivel en is az vagyok :D minden megy ha akarjuk :)
2015. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem melózol, akkor simán lesz időd. Nekem heti 25-30 óra melóval suli mellett, lett volna időm, csak energiám nem igen volt. (Ha ez jó kifogásnak számít :D )
2015. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!