Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a műszaki menedzse...

Szerintetek a műszaki menedzser képzésnek lehet jövője itthon, illetve főként külföldön?

Figyelt kérdés
Beszélek olaszul felsőfokon, németül és angolul középfokon. Tetszett a képzés leírása, azonban sok helyen olvastam, hogy nem igazán állja meg a helyét sehol. Igy a nyelvtudással kiegészülve egy alapképzéssel milyen esélyek lehetnek a munkaerőpiacon?
2015. szept. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyelvtudás baromi jó,amiket leírtál! Itt már nem a szaknak csak kevés beleszólása van,hogy találsz-e munkát. Hozzáteszem,én sem tudom,hogy pontosan mit csinál egy műszaki menedzser és úgy hallottam,hogy nem valami felkapott szakma. Ettől függetlenül ilyen nyelvtudással nem féltenélek,de én más szakot választanék.
2015. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, járműmérnöki szakon gondolkodtam még.
2015. szept. 5. 20:41
 3/4 anonim válasza:
Sokan mondják, hogy büfészak, de valószínűleg ők elvégezték és most sajtburger menüket adnak el. Ellehet vele helyezkedni, külföldre szerintem csak pár éves tapasztalattal vesznek fel, de ha vannak kapcsolataid műszaki téren akkor ellehet vele helyezkedni itthon is meg külföldön is.
2015. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én láttam nem egy műszaki menedzseri számonkérést és közel nem olyan nehéz,mintha mérnöknek tanulnál.Jóformán 0,amit tőlük kérnek és nagyon nem is leszel elismerve műszaki menedzserként.Hidd el,ha műszaki pálya,inkább mérnök legyél.Nagyságrendekkel nagyobb a cumi,de ha elvégzed,leszel is valaki.
2015. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!