Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén állok pályaválasztás...

Idén állok pályaválasztás előtt. A kérdés az, hogy?

Figyelt kérdés

Győrbe, a Szent Györgyi Albert Egészségügyi és szociális Szakképző Iskolába szeretnék járni.

Van egy 4 éves pályaválasztási útmutató könyvecském. Abban említik a csecsemő- és kisgyermek gondozást.

A problémám az, hogy ezt a weboldalukon (persze ha a hivatalosat találtam meg) erről egy szót sem találok.

Ez a lehetőség megszűnt ebben az iskolában, vagy egyszerűen csak nekem nem szűrt szemet?



#továbbtanulás #Győr #pályaválasztás #Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és szociális Szakképző Iskola #csecsemő- és kisgyermek gondozó
2015. szept. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy egy ideje feltaláltak egy olyan eszközt, amelynek segítségével távoli helyeken lévő emberekkel lehet felvenni a kapcsolatot. Manapság már nem túl nagy, zsebben elfér, de van ennek egy nagy testvére, amit csak házon belül lehet használni.


Ezt az eszközt úgy hívják, hogy TELEFON. Megfogod ezt a készüléket, és ennek a segítségével felhívod az iskola titkárságát, ahol a titkár/titkárnő jó eséllyel fel fogja venni a telefont, te belebeszélsz, amit ő hallani fog. Érdemes a telefonba azt belemondani, hogy "Az iskolában lehet még tanulni csecsemő- és kisgyermekgondozást?", persze ezt csak azután tedd meg, hogy köszöntél és bemutatkoztál. Ja, és akkor hívd fel a számot, amikor a titkárnő nagy valószínűséggel bent található (értsd: hétköznap napközben).


Remélem, hogy tanácsommal sikerül fellelned a megfelelő információkat.

2015. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek azért, hogy meg mertem kérdezni valamit, amire választ szeretnék kapni. Rengeteg idiótábbnál idiótább kérdés érkezik ide naponta. Na azokra természetesen mindenki mosolyogva válaszol, de ha az ember elárulja, hogy 14 éves, akkor máris előjön ez a segíteni képtelen, flegma, okoskodó arca mindenkinek. Ez csodás képet ad az emberiségről. Persze nem azokról, akik kultúrártan megfogalmazzák a kérdést, hanem azokról, akik azt hiszik, hogy vicceset és rendkívül okosat írnak válaszba, holott valójában szó sincs erről.

Szóval elnézést kérek, amiért utaltam a koromra. Nyilván, ha azt írtam volna, hogy a gyermekem áll pályaválasztás előtt, akkor kerek és egyértelmű válaszokat kaptam volna a kérdéssel kapcsolatban.


Remélem a lelked megnyugodott ennek a haszontalan, ámbár jól megfogalmazott szöveg megírásával.

2015. szept. 9. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 100 éves lennél, akkor is ezt írtam volna...


Magyarázd már el nekem, hogy miért egyszerűbb itt feltenni kérdést, ahol szinte 0% eséllyel kapsz bármire is használható választ, mint felhívni az intézményt, ahol ráadásul max. 15 perc alatt mindent megtudhatsz az intézményről?


De lehet, hogy én gondolom rosszul...

2015. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!