Milyen suli az Europa 2000?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:

sok dolgot olvastam itt és szeretném tisztába tenni a dolgokat a sulival kapcsolatban.

1 irtó jó suli, legelső ránézésre lehet nem a legjobb, de hogy ilyen tanáraim életemben nem voltak az biztos fiatalos, jó fejek roppant jó szakemberek. Arról nem is beszélve, hogy a folyosók ha szűkek is a tantermek eléggé felszereltek a titkár nőt meg lehet zabálni olyan segítőkész és jó fej, az igazgatót meg se említsem (tanít engem is) jó humorú az egyszer biztos :D

Egyszóval mindenkinek nagyon nagyon ajánlom a sulit én nem csalódtam benne :D


Egy vendéglátó szervező és vendéglős tanuló véleménye és még 20 osztálytársamé :D

2015. szept. 10. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
te most magadnak válaszoltál?
2015. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaham, hogyha valaki rákeresne milyen suli is akkor megtalálja, hogy igen szerintem jó :D ( mert én is itt néztem, hogy mik a vélemények a suliról)
2015. okt. 5. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Te az igazgatóhelyettes vagy és itt népszerűsíted az amúgy ócska iskoládat?
2015. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem :D oda jártam és tényleg jó suli én szerettem :D
2016. febr. 9. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szar iskola ide jarok mindenki kerulje el
2016. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!