Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pesten tudok szociálpedagógiát...

Pesten tudok szociálpedagógiát tanulni?

Figyelt kérdés
Szeged közelében lakom, és Szegeden tudnék szociálpedagógiát tanulni, de érdekelnének a pesti lehetőségek is. Főként olyan egyetemek érdekelnek, ahol államilag támogatott finanszírozási forma is van.

2015. szept. 13. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
felvi.hu honlapon kikeresed a szakot, és fel van sorolva, melyik intézményekben, milyen finanszírozási formában tanulható.
2015. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen már néztem, de csak egy főiskolát írnak, ami pesti, de az sajnos önköltséges :(

Azért kérdeztem, mert mostanában ahogy nézegettem a felvit, a pótfelvételikhez kapcsolódó dolgokat adott ki, és reméltem, hogy ezeken kívül van pesten olyan, ahol támogatott forma is van.

Esetleg valaki, aki ilyen keretek között tanul/tanult?

2015. szept. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!