Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek mentálhigiénés...

Hogyan lehetek mentálhigiénés szakember?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pl elvégzed az egyetemen ezt a szakot :)


vagy nem teljesen értem a kérdésed ... milyen feltételekre gondoltál?

2015. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a pszichiatria (ugymint mentalis betegekkel foglalkozo orvosi palya) erdekel, ahhoz orvosit kell vegezni.
2015. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jézusom, tudod te h a pszichiátria és a mentálhigiénés szakember szemléletmódja és teendője között mekkora szakadék van? ne viccelj már, ezzel majdnem olyan ellentét mondtál, mintha azt tanácsolnád neki, hogy a jó kőműves mesterséghez végezze el az ívhegesztői tanfolyamot.
2015. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kérdező! az egyetemek bölcsészettudományi karán nézz körbe, most már elég soknak van.
2015. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. valaszado! Elvegzek egy bolcseszeti szakot, majd utana mehet mesterkepzesben MENTALHIGIENE-re?
2015. szept. 15. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem. a bölcsész szaknak a hagyományos egyetemi képzést gondolod? mert akkor utána lehet, igen. de ez is egyetemfüggő, mert valamelyik elfogad már alapképzési diplomát is, de valamelyik (nyilván a jobbak) kötik magukat az egyetemi (master) szintűhöz. de egyébként igen, a bölcsészettudomány területe abszolút oké!
2015. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoval a lenyeg hogy nem tudok alapkepzes nelkul a mentalhigines kepzesre jelentkezni? Ugy olvastam hogy az MA-s... Felvin neztem, persze, de nehezen igazodtam el.
2015. szept. 15. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:

persze h nem tudsz. ne viccelj, az egy felsőfokú végzettséghez (azaz minimum főoskolai vagy alapszintű, de inkább egyetemi szintű diplomához kötött (és mellesleg nagyban rá is épülő, pl. nekem a 3 év pszichológia) posztgraduális képzés.

Nem úgy van az h gimi után kitalálja vki, hogy oda megy, aztán szakember lesz 2 év alatt :)


Vagy kb mire gondoltál, mi szeretnél lenni és mivel szeretnél foglalkozni?

2015. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket.



Egyébként mindenképp hasonló vetületü szakra jelentkeznék, bár még erősn fontolgatom, mihez kezdek. Rettentően ott tartok, hogy sehol, a választást illetően:(

2015. szept. 16. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!