Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan csináljam, hogy tudnék...

Hogyan csináljam, hogy tudnék érvényesülni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy beképzeltnek fogok tűnni de nem vagyok az csak nincs vesztegetni való időm és nem tudom hogy hogyan lépjek hogy sikerüljön is a célom.Érvényesülni szeretnék a művészet világában érzem és tudom hogy meg van bennem az a kreativitás és a szenvedély,érzés,akarat.Szívesen lennék dalszövegíró,táncos,színész,zenész,festő művész,divat tervező.Mindig is kreatív voltam már 4-5 évesen is ilyen voltam állandóan énekeltem,rajzoltam,táncoltam,"színészkedtem"és most jelenleg vendéglátóipari iskolában tanulok érettségizni fogok és szakmát tanulni.18 éves lány vagyok nem akarok vendéglátásban dolgozni nem azért mert nem tudok csak egyszerűen ha arra gondolok hogy nem valósíthatom meg önmagamat szívem szakad bele.Félek hogy ha megprobálok művészeti irányzatba tovább tanulni akkor utána nem lesz munkám ha lesz is nem biztos hogy meg élnék abból a keresetből.Nem tudom hogy melyikhez lenne nagyobb tehetségem,nem tudok olyan embert akibe meg lehetne bízni és biztosan elmondaná a valós véleményét hogy van vagy nincs tehetségem.Félek megnyilni mások előtt pedig nagyon sok dallam van a fejembe néha verset vagy dalt írok érzem hogy bennem van a lelkemben a kreativitás csak a megfelelő oktatás kellene hogy ki hozza belőlem még amit kell. De hova forduljak és ha nem sikerül? Optimista vagyok de mégis félek a lehetséges kudarctól.


Sajnálom hogy hosszú szöveget írtam.Kérlek titeket hogy ne írjatok negatív megjegyzéseket.Ha nem tudsz semmi értelmeset mondani akkor inkább ne is mondj.Köszönöm!



2015. szept. 14. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát saját véleményem az, hogy művészként elhelyezkedni jó fizetős helyre nagyon nehéz és nem egy életre szól, mármint úgy értem, hogy mindig jönnek az új fiatalabbak és újonnan felfedezetteké és a régieket túrják ki a jó helyekről, ill. a művész világban minden az ismertségen alapszik, minél több embert ismersz, annál több lehetőséged van, persze ez más területeken is így van, de a művész életben, hatványozódik folyton el kell járni olyan buliba rendezvényekre, ahol a kapcsolatokat tudsz szerezni, szerintem főleg az ilyen helyeken dől el sok minden, hova tudsz jutni ebben a szakban, persze a tehetség mellett.
2015. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod valóban van alapja annak amit irtál :-)
2015. szept. 15. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!