Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék egészségügyi irányba...

Szeretnék egészségügyi irányba tovább tanulni, ti mit ajánlotok? Többi lent

Figyelt kérdés

Egészségügyben szeretnék dolgozni, és ebben az évben érettségizem, normál gimnáziumban. Sajnos nem lesz elég pontom, hogy felvegyenek orvosnak... Milyen lehetőségek vannak még? Sotén kívül hol tudok még egészségügyi pályára menni? Érdekelne, hogy ti mit tanultatok, és mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban. ( Nem vagyok gyenge tanuló, de orvosihoz kevés a pontom)

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. szept. 16. 18:00
 1/5 anonim válasza:
A mentőtisztet javaslom,az egyik legmagasabb,nem orvosi egészségügyi végzettség.
2015. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nem lenne rossz, bár édesanyám baleseti sebészeten dolgozik, és nem támogatja annyira...
2015. szept. 16. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos/fogorvos/ gyógyszerész vagy semmi ha nem akarsz éhen halni. A mentőzés meg hosszútávon katasztrófa, bunkó hálatlan agresszív betegek, borzasztó munkakörülmények, rossz fizetés stb.


Ami még talán életképes szak az a gyógytornász.

2015. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát esetleg gyógytornász vagy dentálhigiénikus, de nem én nem javaslom az egészségügyet, egészségügyi szakközépbe járok, de semmi pénzért nem maradnék az egészségügyben, hogy éhbérért dolgozzak, mellesleg egészségügyben akarj lenni nagy elhivatottság is kell, ha elég sok pontod lesz/van akkor vagy gyógytornász vagy inkább nézz olyat ami nem egészségügy.
2015. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZTE-n végeztem ápoló ként. Szerintem a gyógytornász sem életképes, bár lakóhely függő, Szegeden pl nem találnak a friss diplomás gyógytornászok munkát.


Én a helyedben átgondolnám még jó párszor ezt az eü dolgot. Főleg így, hogy anyukád is eü dolgozó, szerintem nagyon elkeserítő a helyzet :( én sem maradok a pályán, pedig ráment 4 évem.

2016. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!