Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A gyógyszertár szakaszisztensé...

A gyógyszertár szakaszisztensért jár töbletpont egészségügyi karra?

Figyelt kérdés
néztem a kalkulátorba a felvin de nem adta ki pedig kb fél éve még néztem ilyen táblázatot (nem is tudom hol) h milyen szakmáért jár plusz pontszám és az ott volt. először azt hittem az aszisztensért is jár de láttam h nem aztán megörültem h a szakaszisztensért meg jár jó + egy évet kibirok igy összesen 3 éve lenne nekem. most irtkoztam be aszisztensnek de ha nem jár plusz pontszám akkor nem szivesen csnálnám. ezen gondolkoztam meg a csecsemő ápolón de az ápolót csak akkor választanám ha biztos bejutnék valami egyetemre ha nem akkor szivesebben dolgoznék egy gyógyszertárban mint ápolóként egy kórházban mert szerintem az ápolókat lenézik vagy nem is tudom. szülésznő mentőtiszt vagy gyógytornászban gondolkoztam ahhot közelebb áll a csecsemő ápoló de ha csak az lenne a szkmám az nem lenne jó csak a plusz pontszám miatt kéne. szóval a gyógyszertári szakaszisztensért jár + pontszám?
2012. júl. 3. 20:43
 1/1 A kérdező kommentje:
milyen szakmák vannak még amiért jár pluszpont és maga a szakma is egész jó és el lehet vele helyezkedni?? illetve ha már egészségügyik kar...oda nem értana a biosz kémia vagy egészségügyi alapismeretek értségi az egyetemek ugye tartanak ilyen felkészítő órákat?? nekem jelenleg egyikből sincs értségim (most érettségiztem) és ezeket kb 9. 10.be tnaúltam
2012. júl. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!