Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapképzés vagy felsőoktatási...

Alapképzés vagy felsőoktatási szakképzés?

Figyelt kérdés
Mikor egy fősulit megnéztem a felvi.hu-n akkor egy táblázaton keresztül mutatatta az alapképzésben meghirdetett szakokat és a felsőoktatásnál meghirdetett szakokat. A kérdésem az hogy alapra is muszáj jelentkeznem, vagy lehet egyből a felsőoktatási szakképzésre jelentkeznem ?
2015. szept. 16. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Különböző a 2 képzés, az alap képzés az diplomát ad, a felsőoktatási szakképzésnél pedig oklevelet kapsz, ami magasabb mint az OKJ, de alacsonyabb, mint a diploma, tehát a kettő között van.
2015. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallod, ha ilyen kérdések merülnek fel még benned javaslom rágd még át 5-6x a témát olvass utána ennek annak, meg járd körül rendesen mikor hol milyen képzés indul, mert ez édes kevés, hogy te az alapképzés és a foksz között vacilálsz. Én is tök bután gondoltam el, hogy az érdekel ahol most vagyok. Kezdés után jöttem rá, hogy van egy másik szak amiről nem tudtam, hogy indul jobban érdekelt volna. Nehogy utólag legyél okosabb.
2015. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!