Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autószerelőként végeztem most...

Autószerelőként végeztem most technikusnak tanulok jövőben milyen lehetőségeim vannak munka terén?

Figyelt kérdés
Most júniusban autószerelőként végeztem érettségim is van most autotechnikusnak tanulok...de az autókhoz szerelés téren nem nagyon értek........futóműfelújítás.....gumizás....olajcsere..apró dolgokat tudok csak megcsinálni.....komolyabban hozzányúlni nem tudok egy autóhoz...technikusi év után milyen lehetőségeim vannak ..munkába állással...szerelésben nem lennék hasznára egy cégnek az biztos csak baj lenne velem (túl sokat kell tanulnom) esetleg egy szervíz más területén ? érdemes lenne más tanfolyamot is elvégeznem....imádom az autókat és motorokat de a jawa 350 és a suzuki swift el bezárólag ....ennyi amihez értek.......esetleg valakinek valami tipp hol tudnék technikusi év után elhelyezkedni köszi előre is..

2015. szept. 17. 18:59
 1/1 anonim válasza:
Allaskeresokon nezz korul... am biztos keresnek autoszerelot ha mashol nem, akk kis szervizekben, esetleg vallalkozhatsz is bar lehet ahoz tobb tudas kell
2015. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!