Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemen melyek a könnyű...

Az egyetemen melyek a könnyű szakok?

Figyelt kérdés
A szüleim szeretnek,hogy menjek Egyetemre tovább. A humanos tantárgyak mennek. Milyen könnyű szakok vannak?

2015. szept. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak a szüleid szeretnék és te nem, akkor egyik szak sem lesz könnyű. Főleg úgy, hogy különösebb célod sincs azzal, hogy egyetemre jársz.

Egyébként nekem fejből a kommunikáció és médiatudomány, az andragógia, a szabad bölcsészet és a szociális munkás ugrott be, mikor én jártam egyetemre, itt volt a legtöbb léhűtő. Persze ezek nagy része nem végezte el a fenti szakokat, mert ha máskor nem, utolsó éven, a szakdolgozatnál és a záróvizsgán teljesíteni is kellett volna, de addig egész jól ellébecoltak a nagy semmiben.

2015. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen megszerezhető diploma nem ér semmit. Főleg manapság. Beszélj a szüleiddel.
2015. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégis. Mi szeretnél lenni? Mivel szeretnél foglalkozni az elkövetkező rövid 50 évecskében?

Mi érdekel? Most mit szeretsz? Mi az, amiből nem csak a muszáj miatt a minimumot tanulod?

2015. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!