Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire könnyű...

Egyetemen mennyire könnyű kialakítani egy kisebb kört, hogy ne legyek majd egyedül?

Figyelt kérdés

eddig távoktatásban tanultam,most februártól nappalin leszek.


már most elveszve érzem magam,ha belegondolok..

nem vagyok egy visszahúzódó típus,de az a nagyon könnyen barátkozó sem.azt gondolom,jó volna ,ha lenne pár ember,akivel tudok beszélni :)


hogy megy ez? és az ismerkedés fiú és lány között?

18 éves lány vagyok ,és szívesen ismerkednék ott fiúkkal is .


2015. jan. 25. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon könnyű, az már a szerencsén és egymáson múlik, hogy a dolog mennyire lesz mély barátság. Én is úgy írnám le magam, hogy kibújok én a csigaházból ha kell, de nehezebben barátkozok és mégis első naptól elboldogulok.
2015. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Nyitnod kell mások felé, és akkor nem annyira nehéz. Keresned kell a közös eseményeket, elmenni a többiekkel ide-oda..

Az alapismerkedés indulhat úgy, hogy elkérsz egy jegyzetet, házit vagy infót egy óráról, amin nem voltál. Vagy ha leülsz valaki mellé az előadáson. :) És akkor talán lesz néhány ember, akivel elkezdesz beszélgetni.

2015. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

remélem,így van.

elsődlegesen a segítségkérés miatt fogok beszélni akárkivel is szerintem ...remélem,ez nem lesz gond

2015. jan. 25. 00:44
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz nagyon extrán retardáltnak kell lenni hogy ne találj egyetemen barátokat...sőt, szerintem még ők is feltalálják magukat.
2015. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lol.oké:D
2015. jan. 25. 01:03
 6/11 anonim válasza:
80%
#4 Akkor én extraretardált lennék? :(
2015. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

háááááát.. nem tudom. így már picit nehezebb lesz beilleszkedni, de menni fog :)

hova mész, melyik suliba?

2015. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem túlságosan nehéz. Előbb-utóbb úgyis beszélni fogsz valakivel, ha pedig egy-két embert megismertél, onnantól már jön a "hógolyó effektus".


Én is kb olyan típus vagyok mint te, az ismerkedés nem valami könnyű nekem, viszont ha már úgy-ahogy megismertem valakit onnan már elboldogulok.

Az első néhány nap volt rossz, mivel gólyatáborba nem tudtam menni és abszolút senkit sem ismertem az egyetemen. Főleg, hogy az 1. órákon még csak egy kis rövid tájékoztató volt és a több mint egy órás szünetekben nem is tudtam csinálni semmit :D Ami meghozta végül az áttörést egy óra előtti viccelődés volt egy tanárunkon, majd kitaláltuk páran, hogy aznap este a csoport tarthatna egy ismerkedős-iszogatós estet. Azóta pedig már kialakult egy baráti kör, plusz még egyéb társaságokkal is jóba vagyok és járok velük is bulizni :D

2015. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen típusú vagyok, talán kicsit visszahúzódóbb.


Na sikerült?


egyébként van olyan aki próbálkozik dd nem jön össze a dolog neki?


és a szobatársak elvileg nem egy képzésben vannak?

2015. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én teljesen reménytelennek érzem most h barátság alakuljon ki bárkivelis :(
2015. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!