Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri tanító szakon továbbtan...

Megéri tanító szakon továbbtanulni főiskolán? Milyenek manapság az elhelyezkedési esélyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már régóta tanító lenni. Viszont nincs ismeretem ilyen körökben. Mennyi az esélye, hogy eltudok ezzel a végzettséggel helyezkedni, egy általános iskolában?

2015. szept. 22. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát tanítókra mindig szükség lesz és nagyon szép hivatás. Szerintem megéri, mert rengeteg tanítói, tanári álláshirdetést látni. Elhelyezkedni tehát lehet, de azt nem hiszem, hogy milliomos is lehetnél ezen az úton.
2015. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nem célom, hogy ezen az úton milliomos legyek. Inkább elhivatottság miatt választanám, ezt az "utat". Amennyiben normálisan megtudok élni belőle, akkor az pont elég.
2015. szept. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!