Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék így közgazdász?

Hogyan lehetnék így közgazdász?

Figyelt kérdés

Ebben az évben leszek 11.-es, és most teljesen kiborultam. 10.-ig kitűnő tanuló voltam, 10.-ben ez nem sikerült, mert valószínűségszámításból kettest írtam, ami teljesen lehúzta az átlagomat, és a tanár négyest adott azzal az ürüggyel, hogy a lendületem elfogyott. Ugyan nagyon ellenzem a tanár véleményét, de ez még nem probléma.

A 11. évet kombinatorikából egy hármassal kezdtem. Matematika tagozaton vagyok, és a csoportomban elképesztően zsenik vannak, pl. az egyik eléggé ijesztő, egyesek szerint van benne autizmus, ha ránéz egy matekfeladatra, azonnal bemondja az eredményt. A tanár őket helyezi előtérbe, ha ők értik, akkor minden rendben. Az előbb említett társaim elképesztően értik a kombinatorikát, de én egyszerűen nem értem. Az egész homály számomra, szerintem az kéne, hogy valaki elmagyarázza.

Nekem a legszimpatikusabb a közgazdászati szak, de így reménytelen lesz, mert nem értem. Tényleg nem. Gondolkodtam már orvosin, de a biológia nagy része nem érdekel - növény és állattan, mely kell -, kémiát is szerettem, de nem képzelem el magamat vegyésznek, mérnök sem lenne nekem való, mert fizikából ugyan valamennyire jó vagyok, de annyira nem, hogy mérnök legyek.

Mit tegyek, mit ajánlotok?



2015. szept. 22. 20:08
 1/3 anonim válasza:
A szívedhez legközelebb állót válaszd, ami igazán érdekel.
2015. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. A közgazdász érdekelne a legjobban, de nem fog menni, ha síkhülyének állít be a kedves tanárnőm matekból.
2015. szept. 22. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert középiskolában írtál rossz dolgozatokat, attól még lehetsz közgazdász. xD

Én 10. osztályban pótvizsgáztam matekból, mert megbuktam.. az érettségim meg 35%-os lett és így mentem gazdálkodás és menedzsmentre.

Most pedig számvitel msc-n tanulok..

Szóval bármi lehetséges :'D

2015. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!