Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egészségügyben milyen...

Az egészségügyben milyen ágazatok vannak, de nem orvos, meg sebész ilyenekre gondolok olyan ápoló szintű dolgokra?

Figyelt kérdés
lehetőleg kórházban szeretnék dolgozni de nem ápoló szeretnék lenni valami ilyesmi, de nem vagyok 5-ös tanuló mert ha az lennék sebész lennék. De légyszives irjatok szakmákat és ha tudtok sulit is Győr-Moson-Sopron megyében vagy Budapesten!!!!!!

2015. szept. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ápoló, gyógytornász, dietetikus, szülésznő, beteghordó, műtős és egyéb asszisztensek.
2015. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alfa kapos weboldalán van néhány :)
2015. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii :)
2015. szept. 28. 16:56
 4/4 anonim válasza:

A győri kórház közelébe se menj ha jót akarsz magadnak. Itt még a soproni érhet vmit ahhoz h tanulj, de azt nem ismerem. A mosonmagyaróvári áll a harmadik helyen a megyében, de az már nem alkalmas sztem oktatásra, szart se tudnak és annyi hülyeséget mondtak már. Én mint óvári lakos odajárok feküdtem is bent, nekem nem volt gondom, de sokan szidják. De egyszer nekem is mondtak vmi hülyeséget, sztem ott ne tanulj. Nem oktató kórház. A másik kettő meg még ennyit se ér, szóra se érdemesek.

Suli biztos hogy van Győrben, én magam a munkaügyin végeztem szociális gondozót és volt kórházi gyakorlat benne, ezért mondom, hogy azt a kórházat meg se közelítsd. Ha Győrbe mész akkor oda kell menned gyakorlatra is, mivel nincs több kórház a városban. A helyedben Budapestre mennék, ott sokkal több kórház közül választhatsz gyakorlati helyet és több oktatókórház van.

2015. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!