Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyolcadikos vagyok és sport...

Nyolcadikos vagyok és sport iskolába szeretnék menni mert mar sokan mondtak hogy nagyon tehetséges vagyok fociba és körülbelül olyan 3-mas tanuló vagyok. Ott számít hogy milyen tanuló vagyok? Vagy csak a foci számít?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az új Puskás Öcsi, akkor le fogják szarni, hogy milyen tanuló vagy. Minden egyéb esetben természetesen számít a tanulmányi eredmény. Ne haragudj, de aki általános iskolában csak 3-as tanuló, az a gimnáziumban sem számíthat jobbra, sőt. Ez nem szint.


Húzz bele.

2015. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt. Hát hogy ha a tanuláson is múlik akkor bele fogok húzni
2015. szept. 25. 17:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és a felvételi az milyen?
2015. szept. 25. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jezusm, nem lehetsz ilyen sotet :DD a felveteli egy magyar es egy matek fekadatlapbol all ahol a helyesirast, szovegertest, altalanos muveltseget es logikai keszseget merik. A sportiskolaknal nem igazan szokott szobeli lenni ugyh lehet h oda be is kerulsz ha eljarsz vmi elokesito tanfolyamra.
2015. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!