Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy osztálytársam, de...

Tetszik egy osztálytársam, de mivel én jó tanuló vagyok sokan nem csípnek az osztályban (bár vele aránylag jóban vagyok). Elhívjam egy randira? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kezdem elöször is azzal,hogy ö a ,,menöbb" társaságba tartozik föleg azok közé akik ki nem állhatnak.Továbbá van egy olyan érzésem,hogy nem közömbös irántam.Ez azért baj mert az egyik barátomhasonlít rám jellemileg és kinézetilegis.Én úgy látom a barátom és közülem nem tud dönteni(mármint hogy melyikünk tetszik neki igazán).Erre jó példa,hogy mivel közel a ballagás,odajött hozzánk és megkérdezte tölünk valamelyikünk ballagna-e vele.A barátom egyértelmü nemleges választ adott,míg én azt mondtam,hogy holnapig eldöntöm(hogy ne tünjek az orromnál fogva vezethetönek)ennek ellenére még aznap megpróbáltam vele beszélni,hogy igen,de azt mondta majd holnap megbeszéljük,mert sietnie kell.Ez igaz volt,mert tényleg sietnie kellett.Sajnos másnap versenyem volt,így nem tudtunk beszélni.Harmadnap meg elhívott egy másik fiút.Sajnos nem értem.Össze vagyok zavarodva töle.Megkérjem,hogy ballagjon velem?( a másik fiúval könnyen megbeszélhetem az ügyet)Szerintetek várjak tanév végéig egy randirahívással a kényelmetlen helyzet elerülése végett?

A válaszokat elöre is köszönöm!


2015. máj. 4. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem verekedj meg a fiúval. Az erősebbé lesz az igazgatói figyelmeztetés, a gyengébbé az osztályfőnöki. A lány meg csak talál egy harmadikat is.
2015. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!