Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF angol nyelvű pénzügy-számv...

BGF angol nyelvű pénzügy-számvitelről mi a tapasztalatotok? Hogyan működik? Jelenleg mennyibe kerül egy félév? Támogatottat szoktak indítani?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem még ezzel kapcsolatban. Jövőre érettségizek, és oda szeretnék jelentkezni.

Ha valakinek van tapasztalata, vagy tudna segíteni, kérem írjon!

Máshol nem találok egyértelmű válaszokat, átböngésztem rengeteg oldalt. (beleértve ezt is)

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2015. szept. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

230 000 Ft félévenként, akiket idén szeptemberben vettek fel, idén azonban bár meg volt hirdetve, de nem indítottak államilag finanszírozottat, ami elképzelhető, h azért volt, mert annyira magas volt a ponthatár, h senki nem érte el, aki erre jelentkezett... (450 pont körüli az államilag támogatott ponthatár)

önköltségesre viszont nem nehéz bekerülni, idén 310 volt a ponthatár

itt meg tudod nézni a követelményeket stb: [link] (bár ez lehet h változni fog, mivel ez a szeptemberben indult képzésekre vonatkozik)

itt pedig az összes idei ponthatárt megtalálod: [link]

én a kereskedelmi karra járok, szóval a PSZK-ról nincs tapasztalatom...

január 1-től viszont már egyetem lesz a BGF, szóval te már egyetemistaként kezdheted meg tanulmányaidat, ha ide vesznek fel :)

2015. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, jár a zöldpacsi! :)

Esetleg valaki még arról tud valamit, hogy 100k környékén kell valamit (lektor vagy nem is tudom) fizetni az angok nyelvű szakon? És, ha igen, ez minden félévre vonatkozik, vagy egyszeri alkalom? Vagy esetleg 2 félévente?

2015. okt. 2. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy már fentebb is írtam 230 000 Ft a tandíj/ félév és ehhez jön hozzá a 150 000 Ft-os úgynevezett idegen nyelvi képzési hozzájárulás, amit ugyanúgy félévenként kell fizetni, és ez alól akk se lehet kibújni, ha államilag támogatottra vesznek fel

itt megtalálsz mindent a szakról + az anyagiakról is: [link]

2015. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, most olvastam én is. Kicsit húzós, de nem véletlenül. :)

Nagyon szépen köszönöm, minden kérdésemre választ kaptam!

Ezer hála!

Értékeltem! ;)

2015. okt. 2. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes mértékben felesleges, hiszen félév 150k-ért már magántanárt fogadsz.

AKi személyesen, igényre szabottan csak veled foglalkozik.

Emellett ugye a nyelv tanuláshoz kell 1 jó alap, azután minden csak rajtad múlik. :)

2015. okt. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!