Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek Államilag...

Jelentkezhetek Államilag támogatott Főiskolai képzésre?

Figyelt kérdés
Az érettségivel már végeztem és úgy döntöttem hogy szeretnék tovább tanulni (HR menedzser) és érdekelne hogy volna-e lehetőségem államilag támogatott rendszerbe még bekerülni vagy mindenféleképpen önköltségesre tudnék már csak? és ha Államilag lehet miként valósítható meg?

2015. szept. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A felvi.hu honlapon keresztül lehet online jelentkezni, az adott egyetem adott karának, adott szakának megjelölésével. Meg kell jelölni azt is, milyen képzés (nappalis/levelezős), és azt is, milyen finanszírozási formában szeretnél tanulni (államis/önköltséges. Ha eléred az államilag támogatott képzés ponthatárát, akkor felvettek (persze csak akkor, ha jelentkeztél rá, és a sorrendben nincs előtte másik szak, amire elég a pontod, mert akkor arra vennének fel). Jelenleg 12 félév van, amit felsőoktatásban maximálisan ingyen tanulhatsz, de ez nincs életkorhoz meg semmihez kötve, nyugodtan lehet ilyen képzési formára jelentkezni, hogyha indul ilyen az adott szakon.
2015. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha írsz egy levelet ugyanezzel a kérdéssel az info@felvi.hu e-mail címre, akkor napokon belül válaszolnak minden kérdésedre :)


amikor először jelentkeztem felsőoktatásba, én is írtam nekik egy csomószor és mindig nagyon megértően és érthetően válaszoltak is :)

2015. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!