Teleki Blanka Gimnázium vélemény? :D

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, kedden megyek nyílt napra, és nagyon szimpatikus, csak szeretnék róla még többet megtudni :D

2015. okt. 5. 15:55
 1/3 anonim válasza:
Meg fogod látni ha mentek nyílt napra. Szerintem egész korrekt iskola viszont az elvárások úgy tudom nagyon magasak viszont szerintem tovább tanuláshoz tökéletes és hidd el,ha tudod hozni a szintet nem a kettesért fogsz menni érettségin! :)
2015. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia :) én most vagyok járok 9.be(bio.)Én nagyon imádom,kedvesek a tanárok,legalábbis a legtöbb és a gyerekek is nagyon befogadóak :) Viszont az tény,hogy elég nehéz és rengeteget kell tanulni,de én nem bántam meg,hogy ide jöttem...Melyik tagozatba akarsz bekerülni?
2015. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Járok :'D vagyok járok...hát oké
2015. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!