Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen gáz/ciki hogy ha...

21 évesen gáz/ciki hogy ha nappalin érettségizek?

Figyelt kérdés
Most jelenleg 19 éves vagyok esti tagozatos diák, de gondoltam ha van rá esély akkor visszamegyek nappalira és diák munkát végzek mellette. Szerintetek jó ötlet és ha igen akkor szerintetek felvennének valamelyik Budapesti iskolába és hova ? 11. osztályba mennék.
2015. okt. 5. 23:03
 1/6 anonim válasza:
Meredek szituáció
2015. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem gáz, jobb mintha otthon ülnél, és meresztenéd a pi_csád.
2015. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem gáz, tanulni sose késő, és sose szégyen! Biztos felvennének szinte bárhova. Meg kell próbálni. :)

De, hogy hű legyek a kategóriához is, ha lány vagy, akkor megszexelnélek.

2015. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálkozok majd a napok folyamán pár iskolánál. Utolsó válaszolónak: fiú vagyok, de ide kategorizálva legalább válszok is jöttek;)
2015. okt. 5. 23:41
 5/6 anonim válasza:
# 4 Akkor az utolsó mondatomtól tekints el. :D
2015. okt. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaptál választ! Az oktatás kategóriában! http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..
2015. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!