Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párkapcsolatban ciki gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ciki gumival védekezni? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam már ezt, ez komoly? És mi van azzal, ha a nő nem akar vagy nem tud fogamzásgátlót szedni? Nekem speciel valószínűleg nem szabad majd szednem (még nem volt rá szükség, hogy felmerült volna, szűz vagyok, de a családban vannak öröklött hajlamok, ami miatt már anyámnak se ajánlották), akkor én elmehetek a búsba? És ha egyszer férjem lesz?

2015. jan. 9. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Elég ciki. Ennél már csak szexelni cikibb párkapcsolat keretein belül, a mai világban.
2015. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a felelőtlen emberek nem védekeznek valamilyen formában ha neked gumival megoldható leginkább akkor azzal kel.

Akik nem védekeznek meg "majd kiveszem mielőtt elmennék"

hozzá állású emberek írogatják ki naponta ,h:

"Na most terhes vagyok?"

2015. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki

A (leendo) baratodnak meg kell ezt ertenie..vedekezzetek maskepp..

:)

2015. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Mi is úgy védekezünk. Kevésbé érzitek egymást, ezért sokan nem szeretik.
2015. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Mi 20 éven keresztül így védekeztünk és nem éreztük cikinek.


Szerintem sokkal inább az, ha valakiknek "becsúszik" a baba, mert a édekezést cikinek tartották.

2015. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, csak egy vagyonba kerül.
2015. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Semmi nem ciki, ami nem ütközik törvénybe és mindkét félnek megfelel.


Mondjuk a gumin kívül van még pár módszer, változó hatékonyságban, de élethelyzet függvényében használhatók.

2015. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

"nem ciki, csak egy vagyonba kerül"


És más (megbízható) módszer olcsóbb? Mert szerintem egyáltalán nem, söt ellenkezöleg.

2015. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne ciki? :)
2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as szerintem a fogamzásgátló olcsóbb. persze azt akkor érdemesebb ha többet tudtok találkozni nem csak heti 1x vagytok együtt. az óvszer akkor drága ha mindennap vagy minden másnap együtt vagytok többször is. akkor ha kiszámolod tényleg drágább és a gyógyszer megbizhatóbb
2015. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!