Diploma nélkül nem megy?

Figyelt kérdés
Kereskedelmet és marketinget tanulok a bgfen de már nagyon nehezemre esik tanulásra koncentrálni,munka mellett eléggé nehezen megy plusz nem is tetszik.Legszivesebben itthagynám és estin elvégezném a logisztika ügyintéző okjt de félek hogy nem találok munkát egy diplomával sokkal jobbak az esélyeim főleg gazdaságival.Inkább szenvedjek meg vele ha már elkezdtem még ha nem is sikerül 3 év alatt de diplomásként vagy azt csináljam amit én akarok?

2015. okt. 9. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Marketing területen is szeretnél dolgozni?
2015. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak az idődet vesztegeted.
2015. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En azt mondom, hogy tartsal ki. Sokkal több eselyed van egy diplomaval, mint akarmilyen elvegzett tanfolyamokkal.

Utana csinald azt, amit Te akarsz.


Probald egy kicsit magad motivalni.

En a szülök miatt tanultam azt (biologia, kemia), amit ök akartak, hogy béke legyen. Miutan sikeresen levizsgaztam, most azt tanulom, amit en akarok! Hajra!!!!

2015. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!