Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék festőművész?

Hogyan lehetnék festőművész?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ezzel foglalkozni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá, hogy hogyan ismerjenek el. Semmilyen képzőművészeti végzettségem nincs, nekem ez egyszerűen belülről jön. A festményeimet sokan elismerik és szeretnék kicsit tovább lépni. Hogy tehetem ezt meg? Arra gondoltam csinálok egy csoportot és oda töltök fel minden héten új festményt. Mit tanácsoltok? Hogy megy egyáltalán ez az egész?
2015. okt. 11. 10:13
 1/1 anonim válasza:
Hasonló cipōben járok! Nekem sincs ehhez kapcsolódó vègzettsègem, azt tanácsolnám , hogy legyèl picit rámenōs, ès próbáld reklámozni az alkotásaidat ahogy csak tudod, sajnos ez a mai világban elengedhetetlen. Ezt pont èn mondom aki abszolút nem ennek a híve de muszàj,ha valóban ez az èleted! Megmutathatnád a festmènyeidet :)
2022. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!