Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kevés a pontom állami...

Ha kevés a pontom állami szakra (jog és államigazgatás karon valamire gondoltam), de szeretnék másfél év múlva valamiből emeltet tenni mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Matek,magyar kizárva, történelem áll a legközelebb hozzám csak sajnos azt számoltam egy 80%-os emelttel se lennék sehol, ha csak egymagában abból tennék emeltet, de mindenképpen az lenne az egyik választásom, ezért kéne egy másik tárgy ami dilemmát okoz, hogy mi legyen , gazdasági tárgyon gondolkodok mivel most olyan szakon vagyok, szeretnék abból is legalább 50%-osat tenni, csak a +50 pontért. Mit tudnátok ajánlani második tárgynak? Amikből érettségiztem: matek,magyar,infó,német,történelem

2015. okt. 11. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan melyik szak érdekel?

(Állam- és jogtudományi kar van, amúgy - ha a jogász szak érdekel, akkor ide a felvételi tárgyak: töri és magyar vagy idegen nyelv - tehát gazdasági tárgyból felesleges lenne emeltezned.)

2015. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igaz főleg a jog érdekel, nem akartam ennyire behatárolni egy karra a dolgot, de pl.: NKE közigazgatás szervező érdekelne
2015. okt. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!