Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaszi érettségi és felvételi...

Titrimetriaa kérdése:

Tavaszi érettségi és felvételi. Hol találok információt róluk, határidőket, jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés
Jelenleg halasztok egy évet, és a tavaszi érettségi időszakban szeretnék emeltezni kémiából. Honnan értesülhetek a határidőkről? Érettségire a volt gimimben jelentkezhetek? Köszi a válaszokat! :)

2015. okt. 13. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Oktatási Hivatal honlapján, az érettségi fül alatt megtalálsz minden információt. :)


Egyébként a tavaszi érettségi, és a felvételi beadásának határideje általában február 15-e. A volt gimidben is jelentkezhetsz, ha fogadnak. Azonban a kormányhivataloknál is lehet jelentkezni. Itt az oktatási osztályra kell menni. Az érettségiért fizetned kell majd. Azt hiszem, most 26000 Ft egy emelt szintű vizsga. A pénzt vagy utalod az Oktatási Hivatal számlájára, vagy pedig ha a kormányhivatalban jelentkezel, akkor a kizárólag ott kapható csekkel is befizetheted postán a pénzt.

2015. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :)
2015. okt. 13. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megyek majd kémiára májusban, most októberben meg bioszra. Engem egyből a kormányhivatalba küldtek mikor mondtam hogy emeltezni akarok :)
2015. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Emelt bioszra én is megyek most, októberben. :D Sok sikert nektek! :)
2015. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemre jelentkezést pedig itt tudod elintézni : [link]
2015. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Sok sikert Nektek! :)
2015. okt. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!